Чому священники не поспішають до ПЦУ і теракт «на замовлення» в Україні: топ-5 блогів тижня

Журналісти 24 каналу зібрали топ-5 блогів, які читали цього тижня найбільше. Серед топ-тем – що лякає так званого «главу ДНР» Пушиліна, що зупиняє священників Московського патріархату переходити до ПЦУ та про теракт під фальшивим прапором.

1. Оборотни в погонах: почему никто не наказан за ограбление ювелирного магазина

20 августа 2014 года на фронте шли тяжелые бои, гибли наши воины, защищая страну… А в это время банда сотрудников МВД и прокуратуры вломилась под видом обыска в ювелирный магазин «Графф» в Киеве, и ограбили его, украв деньги и драгоценности прямо под телекамерами.

Читайте больше материалов автора.

2. Чому священики Московського патріархату не поспішають переходити до ПЦУ?

5 січня у Стамбулі Вселенський патріарх підписав Томос про автокефалію для Православної церкви в Україні. Але цей історичний для України документ зовсім не тішить Росію.

Більше матеріалів за тегом ПЦУ.

4. Мешканець «ДНР» про життя в «республіці»: тут такий п***ць, що уявити неможливо!

Днями мав печальний досвід спілкування із добрим знайомим, який у 2014 році у наслідок сімейних обставин залишився у «ДНР», а потім втратив остаточну можливість виїхати через тотальний брак коштів.

Всі статті автора.

4. Теракт в Україні на замовлення

Співробітник депутата Бундестага від партії AfD («Альтернатива для Німеччини») замовив теракт в Україні. В цьому його звинувачує знайомий, який постав перед судом в польському Кракові. Ексклюзивне дослідження.

Більше статей автора тут.

5. Пушилін втрачає розум через паніку та погрозу закінчити як Захарченко

Ватажок терористичного осередка «ДНР» виявився зовсім не відмороженим адептом «русского мира», а всього лише махінатором-кон’юнктурщиком. Через це він не може діяти тверезо, що постійно викликає незадоволення його кураторів.

Читайте: Блог про життя в Луганську

Читайте також:
Чем черт не шутит: Минобороны России вытягивает деньги из ВПК

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *