Катастрофа неминуча, Кримський міст перекосить: фатальні помилки, які допустили росіяни

Просідання Кримського мосту вже не зупинити, катастрофа неминуча, він буде перекошуватися в різні сторони.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель, таку думку висловив автор українських проектів Кримського моста, інженер-мостобудівник Георгій Росновський.

Експерт ще раз підтвердив те, що росіяни обрали не відповідне місце для будівництва. Він також додав, що сам пропонував побудувати міст північніше поромної переправи у вузькому місці протоки, яка повинна з’єднати Крим з косою Чушка на російському березі.

На його думку, в цьому місці геологія більше підходить для подібних споруд. Стосовно безпосередньо місця, де вже стоїть міст, там розташовуються корінні грунти, які можуть “дихати”, викликаючи коливання.

Росновський також засумнівався в компетентності будівельників, адже якщо будова вже почала просідати, фахівці погані. “У місці, де прокладено Кримський міст, глибина сягає 80 метрів, правда зараз технології дозволяють спокійно бурити  на глибині до 60 метрів. А на тій глибині, навіть з допомогою нових установок, бурити дуже проблематично”.

Експерт упевнений, що найважчий для мосту період почнеться навесні, коли піде льодохід, який може впливати на опори.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше Керченський міст почав просідати, у конструкції є відразу кілька проблемних ділянок. Результати космічної зйомки показали зміщення Керченського мосту: в районі штучного насипу з боку півострова є об’єкти з просіданням зі швидкістю від 89 мм і підняттям до 52 мм в рік. У центральній частині мосту є підняття арки залізничного сполучення зі швидкістю до 30 мм в рік, а арка автомобільного сполучення просідає до 32 мм в рік.

При цьому «депутат Держдуми від Севастополя» Дмитро Бєлік заявив, що просто «Крим дрейфує в бік Росії, міст не буде потрібен».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *