СБУ вимагає від Білецького підтвердження звинувачень на їхню адресу

Служба безпеки України очікує, що нардеп Андрій Білецький оприлюднить дані, що підтвердять його слова про підготовку СБУ замаху на лідерів «Національного корпусу».  

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці СБУ у Facebook.

«СБ України з подивом ознайомилась із заявою лідера партії «Національний корпус» Андрія Білецького про нібито підготовку СБУ до фізичного знищення лідерів цієї організації. Дуже прикро, що народний депутат України, лідер Нацкорпусу Андрій Білецький дає можливість маніпулювати собою», – наголошують у відомстві.

У Службі безпеки також додали, що усі звинувачення мають бути перевірені у рамках кримінального провадження.

«Ми з нетерпінням очікуємо оприлюднення хоч якихось конкретних даних, на яких базуються ці надзвичайно серйозні звинувачення, які, після їх кваліфікації, повинні бути перевірені у рамках кримінального провадження з обов’язковим доведенням до громадськості його результатів», — йдеться у повідомленні.

Вказується, що у зв’язку з викладеним, СБУ офіційно звертається до ДБР України, щоб зареєструвати відповідне кримінальне провадження.

Нагадаємо, раніше лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький заявив, що за наказом президента Петра Порошенка заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко готує фізичне знищення лідерів «національного корпусу» та «національних дружин».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *