Вчені показали, як виглядав найстрашніший хижак планети: захоплюючі кадри

Експерти Американського музею природознавства реконструювали зовнішність одного з найстрашніших хижаків на планеті – тиранозавра рекса.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, палеонтологи відтворили його зовнішність за допомогою 3D-моделювання, використовувалися найостанніші дані про молодого тиранозавра.

На думку вчених, новонароджений Ти-рекс був милим і пухнастим – вони вилуплювалися з яєць вже з пухом, який одночасно і зігрівав їх, і маскував. Наявність пір’я, на думку дослідників, спостерігалося також і в дорослому віці на голові і хвості хижаків.

Маленькі тиранозаври, пише The New York Times, швидко росли, набираючи в день по три кілограми. До 20-ти років тираннозавр досягав 4 метрів і важив близько 9-ти тонн.

Вчені показали, як виглядав найстрашніший хижак планети: захоплюючі кадри

Також повідомляється, що спочатку передні лапи Ти-рекса були набагато довшими, ніж у дорослого тираннозавра, але в якийсь момент вони переставали рости. Вчені вважають, що ці кінцівки мали значення саме в “дитячий період”.

Нагадаємо, прабатьківщиною тиранозаврів вважається Азія. Найбільш ранні представники цього виду відрізнялися невеликими розмірами, і їм доводилося конкурувати з іншими хижаками за їжу.

Тиранозавр рекс жив на Землі близько 67 млн ​​років тому, але перші його родичі з’явилися ще 167 млн ​​років тому. Дослідники підкреслюють, що тиранозавр рекс мав великий мозок, що могло виділяти його серед інших динозаврів в інтелектуальному плані.

Як повідомлялося раніше, у графстві Східний Сассекс (Великобританія) після сильного шторму зруйнувалася частина вапнякових скель і оголилися сліди динозаврів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *